Jumping Bronze
09:00 - 10:00
Scout Pfaff
Perfect Pilates
09:00 - 10:00
Sylvia Boxma
Bodyshape Low
10:00 - 11:00
Sylvia Boxma
Small Group Kracht
10:00 - 10:45
INTENZ POWER
18:00 - 19:00
Dennis De Haas
Jumping Silver
18:00 - 19:00
Jasmijn Strookman
Perfect Pilates
18:30 - 19:30
Kelsey Kehren
Corestability
19:30 - 19:45
Perfect Pilates
19:30 - 20:30
Kelsey Kehren
Spinning
19:30 - 20:30
Wilber Hakman
INTENZ POWER
20:00 - 21:00
Dennis De Haas
Perfect Pilates
20:30 - 21:30
Kelsey Kehren
Hydrotherapie
08:15 - 09:00
Spinning HIIT
09:00 - 09:25
Scout Pfaff
Body@work
09:30 - 10:00
Scout Pfaff
Poweryoga (beginners)
10:00 - 11:00
Small Group Kracht
10:00 - 10:45
Dennis De Haas
Fit & Vitaal
11:00 - 12:00
Small Group HIIT
11:00 - 11:45
Scout Pfaff
Small Group Kracht
18:00 - 18:45
Jumping Gold
19:00 - 20:00
Jasmijn Strookman
Healthy Summer
20:00 - 21:00
BodyPump
20:00 - 21:00
Jasmijn Strookman
Perfect Pilates
09:00 - 10:00
Sylvia Boxma
Small Group HIIT
09:00 - 09:45
Scout Pfaff
Perfect Pilates
10:00 - 11:00
Sylvia Boxma
Jeugdfitness
17:00 - 18:00
Bootcamp
19:00 - 20:00
Dennis De Haas
Perfect Pilates
19:00 - 20:00
Sylvia Boxma
Spinning
19:00 - 20:00
Samantha Hoogewerf
Bodyshape High
20:00 - 21:00
Sylvia Boxma
Spinning
20:00 - 21:00
Samantha Hoogewerf
Yin Yoga
21:00 - 22:00
Diewertje Groenen
Perfect Pilates
10:00 - 11:00
Bodyshape Low
11:00 - 12:00
Small Group HIIT
18:00 - 18:45
Egym gereserveerd Diabetes
18:30 - 19:00
Jumping Bronze
19:00 - 20:00
Jasmijn Strookman
Egym gereserveerd Diabetes
20:00 - 20:30
Small Group Training
20:00 - 20:45
Zumba Dance
20:00 - 21:00
Diewertje Groenen
Yin Yoga
21:00 - 22:00
Diewertje Groenen
Hydrotherapie
08:15 - 09:00
Body@work
09:00 - 09:30
Stagiaire -
Jumping Silver
09:00 - 10:00
Small Group Kracht
09:00 - 09:45
Dennis De Haas
Perfect Pilates
10:00 - 11:00
San Tromp
Small Group HIIT
10:00 - 10:45
Dennis De Haas
Perfect Pilates
11:00 - 12:00
San Tromp
Jeugdfitness
17:00 - 18:00
Yin Yoga
18:30 - 19:30
Kelsey Kehren
INTENZ POWER
19:00 - 20:00
BodyPump
19:30 - 20:30
Kelsey Kehren
Small Group HIIT
08:15 - 08:45
Hatha Yoga
08:45 - 09:45
Riƫtta Veldhuis
Jumping Silver
09:00 - 10:00
Small Group HIIT
09:00 - 09:30
Spinning
09:00 - 10:00
Marco Hengeveld
Bodyshape BBB
10:00 - 11:00
Perfect Pilates
10:00 - 11:00
San Tromp
Spinning
10:00 - 11:00
Marco Hengeveld
Small Group Kracht
11:00 - 11:45
Bokszaktraining
11:15 - 12:15
Zumba Dance
11:15 - 12:15
Diewertje Groenen
Corestability
12:15 - 12:30
BodyPump
09:00 - 10:00
Sasja en Erik
Small Group HIIT
09:00 - 09:45
BodyPump
10:00 - 11:00
Sasja en Erik
Jeugdfitness
10:30 - 11:30
Jumping Bronze
11:15 - 12:15
Scout Pfaff