Jumping Bronze
09:00 - 10:00
Scout Pfaff
Perfect Pilates
09:00 - 10:00
Sylvia Boxma
Bodyshape Low
10:00 - 11:00
Sylvia Boxma
Small Group Training
10:00 - 10:45
X-Fittt Pro
18:00 - 19:00
Jumping Silver
18:00 - 19:00
Egym gereserveerd Diabetes
18:30 - 19:00
Perfect Pilates
18:30 - 19:30
Corestability
19:30 - 19:45
Perfect Pilates
19:30 - 20:30
Spinning
19:30 - 20:30
Inval instructeur
Egym gereserveerd Diabetes
20:00 - 20:30
Dance and Shape
20:00 - 21:00
INTENZ POWER
20:00 - 21:00
Perfect Pilates
20:30 - 21:30
Hydrotherapie
08:15 - 09:00
UIC Raw
09:00 - 09:15
Scout Pfaff
Body@work
09:30 - 10:00
Scout Pfaff
Small Group Training
10:00 - 10:45
Fit & Vitaal
11:00 - 12:00
Small Group Training
11:00 - 11:45
Fysiofit (hart)
11:30 - 12:30
Small Group Training
18:00 - 18:45
Jumping Gold
18:30 - 19:30
BodyPump
20:00 - 21:00
Inval instructeur
Perfect Pilates
09:00 - 10:00
Sylvia Boxma
Small Group Training
09:00 - 09:45
Jumping Bronze
10:00 - 11:00
Jasmijn Strookman
Perfect Pilates
10:00 - 11:00
Sylvia Boxma
Small Group Training
10:00 - 10:30
Jeugdfitness
17:00 - 18:00
Egym gereserveerd Diabetes
18:30 - 19:00
Xcore
19:00 - 20:00
Ezther Welter
Perfect Pilates
19:00 - 20:00
Sylvia Boxma
Spinning
19:00 - 20:00
Samantha Hoogewerf
Egym gereserveerd Diabetes
20:00 - 20:30
Bodyshape High
20:00 - 21:00
Sylvia Boxma
Spinning
20:00 - 21:00
Samantha Hoogewerf
Yin Yoga
21:00 - 22:00
Diewertje Groenen
Small Group Training
10:00 - 10:45
Fysiofit (hart)
11:30 - 12:30
Bodyshape Low
11:30 - 12:30
Small Group Training
18:00 - 18:45
Jumping Bronze
19:00 - 20:00
Jasmijn Strookman
Small Group Training
19:45 - 20:15
Zumba Dance
20:00 - 21:00
Diewertje Groenen
Yin Yoga
21:00 - 22:00
Diewertje Groenen
Hydrotherapie
08:15 - 09:00
Corestability
09:00 - 09:15
Jumping Silver
09:00 - 10:00
Small Group Training
09:00 - 09:45
Small Group Training
09:45 - 10:30
Perfect Pilates
10:00 - 11:00
Perfect Pilates
11:00 - 12:00
Jeugdfitness
17:00 - 18:00
X-Fittt Pro
19:00 - 20:00
Bodyshape High
19:00 - 20:00
Kelsey Kehren
BodyPump
20:00 - 21:00
Kelsey Kehren
INTENZ POWER
20:00 - 21:00
Small Group Training
08:15 - 08:45
Hatha Yoga
08:45 - 09:45
Silvia Bongers
Jumping Silver
09:00 - 10:00
Spinning
09:00 - 10:00
Samantha Hoogewerf
Perfect Pilates
10:00 - 11:00
Spinning
10:00 - 11:00
Samantha Hoogewerf
Small Group Training
11:00 - 11:45
Bokszaktraining
11:15 - 12:15
Zumba Dance
11:15 - 12:15
Diewertje Groenen
Corestability
12:15 - 12:30